Loading Notikumi

« Atpakaļ

  • Šis notikums ir pagājis.

Vizuāli plastiskās mākslas terapijas nodarbība grupā IEKŠĒJAM MIERAM UN EMOCIONĀLAM LĪDZSVARAM

decembris 16, 2021 @ 18:30 - 20:30

Vizuāli plastiskās mākslas terapijas nodarbība grupā IEKŠĒJAM MIERAM UN EMOCIONĀLAM LĪDZSVARAM

Gada vistumšākais laiks ir piemērots brīdis, lai dotos ceļā pie sevis – atbrīvotos no ikdienas stresa, ieklausītos, sajustu, sadzirdētu un ieraudzītu sevi. Šajā pasākumā, izmantojot mākslas materiālus un tehnikas, būs iespēja iepazīt apzinātības tehniku, veicināt radošumu, apzināties savus resursus, emocionālās vēlmes un vajadzības. Aicināts ir ikviens interesents, kurš sajūt vajadzību pēc relaksācijas un emocionālā līdzsvara iegūšanas. Iepriekšēja pieredze un prasmes mākslā nav nepieciešamas.

Norises laiks: 16.12.21. plkst 18:30-20:30

Pasākuma vadītājas: Ilze Plūme (Mg. sc. sal., Mg. paed., sertificēta vizuāli plastiskās mākslas terapeite) un Laura Danilāne (Mg. sc. sal., Mg. art., sertificēta vizuāli plastiskās mākslas terapeite)

Norises vieta: klātienē MĀ TELPA – mākslu terapijas, mākslinieku rezidenču un izglītības centrs. Adrese: Rīga, Miera iela 15, k-3 (ieeja no pagalma, 2 stāvs). Ja epidemioloģiskā situācija nepieļaus klātienes nodarbību, dalībniekiem tiks piedāvāta Zoom sesija

Nepieciešamie materiāli dalībniekiem: vēlams paņemt līdzi vilnas zeķes vai ērtus maiņas apavus un apģērbties tā, lai droši varētu gulēt/sēdēt uz zemes un strādāt ar dažādiem mākslas materiāliem.

Maksimālais dalībnieku skaits: 6-8 dalībnieki klātienē (šis skaits var mainīties, ja mainīsies valstī noteiktie epidemioloģiski drošas pulcēšanās nosacījumi). 12-15 dalībnieki, ja pasākums notiks neklātienē zoom platformā.

Pieteikšanās:  līdz 15.12.2021., plkst. 23:59, iesūtot kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, savu tālruņa nr., e-pastu) e-pastā: pluume.ilze@gmail.com vai pa tālruni 29479696. Dalībnieks uz savu e-pastu vai tālruņa nr. saņems apstiprinājumu par dalību. Pieteikumi tiks apstiprināti pieteikšanās secībā. Dalībnieki (klātienes pasākumā) – TIKAI ar Covid-19 sertifikātu, kas būs jāuzrāda pie ierašanās. Ja pasākums notiks attālināti, dalībnieki uz savu e-pastu saņems saiti ar uzaicinājumu uz pasākumu.

Detaļas

Datums:
decembris 16, 2021
Laiks:
18:30 - 20:30