Informācija atjaunota 05.06.2023.*
SERT – Sertificēts mākslas terapeits
RESERT – Resertificēts mākslas terapeits
SV – Mākslas terapeits ar supervizora izglītību
SV (sert) – Mākslas terapeits, sertificēts supervizors
APM – Apmācīttiesīga ārstniecības persona
Deju un kustību terapija (DKT)
Vārds Uzvārds Telefons E-pasts Pilsēta Sertifikāta derīguma termiņš saskaņā ar pagarinājumu** Sertifikāta derīguma termiņš
1 Alvīne Milere 26544350 alvinemilere@gmail.com Sigulda, Rīga 04.11.2028. SERT
2 Anna Golubeva 17.04.2026. SERT
3 Astra Grāvere 02.11.2028. RESERT
4 Darja Krizska-Popova 27.11.2026. SERT
5 Elīna Cauna-Ņitavska elina.cauna@gmail.com 05.11.2026. RESERT APM
6 Ieva Rasa 29664447 ievarasa@inbox.lv Jūrmala, Rīga 04.07.2024. RESERT SV (sert)
7 Ilze Lejniece 26154958 ilze.uburge@gmail.com Rīga 17.04.2026. SERT
8 Indra Majore-Dūšele 29577764 indra.majore.d@gmail.com Rīga 08.04.2025. RESERT SV (sert), APM
9 Inga Liepiņa 29143631 ingaliepina80@gmail.com 28.11.2025. SERT
10 Inga Žvīgure 17.04.2026. SERT
11 Kristīne Vende-Kotova 29468894 kristine.vende@gmail.com Rīga, Rīgas rajons 04.11.2028. RESERT SV (sert), APM
12 Līva Kupča 28185108 liva.kupca@gmail.com Rīga 04.11.2028. SERT
13 Mārtiņš Etkins 29161355 martins.etkins@gmail.com Rīga 27.05.2028. SERT
14 Lidija Naumova 29605089 lidija.naumova@inbox.lv 30.10.2027. RESERT SV (sert)
15 Linda Kante 26984995 linda.kante@gmail.com Rīga un +/-70 km rādiusā ap to 04.06.2027. RESERT
16 Rūta Marherte ruuta.marherte@inbox.lv 05.11.2026. RESERT
17 Sandra Mihailova 29144606 sandra.j@inbox.lv Rīga 08.04.2025. RESERT SV (sert)
18 Santa Grīnfelde 29142448 santa.grinfelde@gmail.com Rīga, Jūrmala 05.12.2025. RESERT APM
19 Simona Orinska 29394500 simona.orinska@gmail.com Rīga 04.11.2028. RESERT SV (sert)
20 Solvita Zemīte 26514181 solvita.zemite@gmail.com Krimulda, Līgatne, Skrīveri, Rīga 05.12.2025. RESERT
21 Una Rēķe 01.06.2024. SERT
22 Zanda Lauva 26357358 zanda.lauva@gmail.com Rīga 20.11.2027. RESERT SV
23 Zane Krieķe 29192084 zane.krieke@gmail.com 28.11.2025. SERT
Drāmas terapija (DT)
Vārds Uzvārds Telefons E-pasts Pilsēta Sertifikāta termiņš saskaņā ar pagarinājumu** Sertifikāta derīguma termiņš
1 Aelita Vagale aelita.vagale@gmail.com 08.04.2025. RESERT SV (sert)
2 Anna Šteina 29171558 steina007@inbox.lv Rīga, pēc vienošanās 04.07.2024. RESERT SV (sert)
3 Evija Vilka 26374271 evija@radosaprakse.lv Rīga 04.07.2024. RESERT SV
4 Gunta Anšmite 01.06.2024. SERT
5 Ilze Greiškalna 26557227 ilze.greiskalna@gmail.com 04.11.2028. SERT
6 Inese Miķelšteine 29422582 mikelsteineinese@gmail.com Rīga, Ropaži. Citur pēc vienošanās 02.11.2028. RESERT
7 Kristīne Zalcmane 26461115 kzalcmane@hotmail.com Rīga, Jelgava 01.11.2024. SERT
8 Līga Rundāne 29196433 ligarundane@gmail.com Rēzekne, Rīga 04.06.2027. RESERT
9 Madara Sprūdža 28.11.2025. SERT
10 Maija Romaško-Burkevica 26367788 maijaromasko@inbox.lv Rīga, Pierīga, Jelgava. Citur pēc vienošanās 30.10.2027. RESERT
11 Sandra Aleksandra Hartmane 29284543 s.hartmane@gmail.com Rīga 04.07.2024. RESERT SV (sert)
12 Sindija Meluškāne 29173748 sindija.meluskane@gmail.com Rīga 28.11.2025. SERT
13 Tatjana Starodobuva 27.11.2026. SERT
14 Veronika Stāvause 28888760 veronika.stavause@gmail.com 28.11.2025. SERT
15 Viesturs Roziņš 26231714 viesturs.rozins@gmail.com Rīga, Valmiera, Strenči, Jūrmala 28.11.2025. SERT
Mūzikas terapija (MuT)
Vārds Uzvārds Telefons E-pasts Pilsēta Sertifikāta termiņš saskaņā ar pagarinājumu** Sertifikāta derīguma termiņš
1 Agneta Volkova 27.11.2026. SERT
2 Aiva Žīgure 28350491 aiva28@inbox.lv Jelgava 04.07.2024. RESERT
3 Aralda Bužere 29767598 aralda@inbox.lv Liepāja 01.11.2024. SERT
4 Astra Gilnere 28.11.2025. SERT
5 Dace Stieģele 27069290 d.stiegele@inbox.lv Liepāja 04.07.2024. RESERT
6 Dārta Paldiņa 09.04.2027. SERT
7 Grieta Pīrāga 09.04.2027. SERT
8 Dzintra Zariņa dzintra.zarina@gmail.com 26.05.2028. RESERT SV (sert)
9 Ieva Malteniece ieva_bistrova@inbox.lv 04.06.2027. RESERT
10 Inese Paiča 26482287 inesepaica@gmail.com Rīga 04.07.2024. RESERT SV (sert)
11 Ineta Heinsberga 29442320 ineta.heinsberga@inbox.lv Rīga, Salapils, Ogre, Valmiera 20.11.2027. RESERT SV (sert)
12 Inga Bērziņa 01.06.2024. SERT
13 Iveta Škraba 29218099 ivetaskraba@hotmail.com Rīga 20.11.2027. RESERT
14 Iveta Umule 29515672 ivetaumule@inbox.lv Ogre, Lielvārde 26.05.2028. RESERT
15 Jana Duhovska jduhovska@gmail.com 26.05.2028. RESERT
16 Jānis Rotšteins 29731016 janis.terapija@inbox.lv Bauska, pēc vienošanās 04.06.2027. RESERT SV (sert)
17 Jolanta Gerharde jolite.jole@gmail.com 05.11.2026. RESERT
18 Keitija Džeina Rota  28694273 kroth1972@gmail.com 02.11.2028. RESERT
19 Liene Ventere Saldus 28.11.2025. SERT
20 Līga Enģele 29486479 liga.engele@gmail.com Liepāja 26.05.2028. RESERT
21 Mirdza Liepiņa 26550114 mirdzaliepina@gmail.com Rīga, Jūrmala, Daugavpils 25.11.2024. RESERT APM
22 Mirdza Paipare 29799951 mirdza.paipare@liepu.lv Liepāja, Rīga 08.04.2025. RESERT SV (sert), APM
23 Normunds Kārkliņš 28.11.2025. SERT
24 Olga Blauzde 29557033 olga.blauzde@gmail.com Liepāja 05.11.2026. RESERT SV
25 Sandra Barsineviča 28374480 sandra29@inbox.lv Rīga, Jūrmala, Tukums 20.11.2027. RESERT SV (sert)
26 Santa Zaula-Dūmiņa 27510500 santazaula@gmail.com Rīga 10.05.2025. RESERT
27 Solvita Ozoliņa 28.11.2025. SERT
28 Vita Krūmiņa 26512375 vita.krumina@inbox.lv Madona 26.05.2028. RESERT
29 Zane Kriumane 29520298 zkriumane@gmail.com Rīga 04.07.2024. RESERT
Vizuāli plastiskās mākslas terapija (VPMT)
Vārds Uzvārds Telefons E-pasts Pilsēta Sertifikāta termiņš saskaņā ar pagarinājumu** Sertifikāta derīguma termiņš
1 Anda Lase 29431291 anda.lase@inbox.lv Talsi, Rīga 04.11.2028. RESERT
2 Anda Upmale-Puķīte 29109191 anda.upmale.pukite@gmail.com Rīga, pēc vienošanās 08.04.2025. RESERT SV (sert)
3 Anete Šulce 09.04.2027. SERT
4 Astra Lejstrauta 26556659 astra.lejstrauta@gmail.com Rīga, Jelgava 27.11.2026. SERT
5 Dace Visnola 29488445 dvisnola@lu.lv Rīga, Sigulda, pēc vienošanās 20.11.2027. RESERT SV (sert)
6 Diāna Serga 288818268 diana.serga@gmail.com Rīga, pēc vienošanās 24.09.2027. SERT
7 Dita Baumane-Auza 29228126 dita@auzaart.lv, www.auzaart.lv Rīga 25.11.2024. RESERT
8 Edīte Krevica 26209880 edite.krevica@inbox.lv Rīga, Valmiera 04.07.2024. RESERT SV (sert) APM
9 Elīna Akmane 26444466 akmane.elina@gmail.com Rīga, Ikšķile 10.05.2025. RESERT
10 Elza Strazdiņa 26294279 elzastrazdina@gmail.com Rīga, Valmiera, Smiltene 05.11.2026. RESERT
11 Gunita Mistere 26794455 gunita0505@gmail.com Rīga 05.11.2026. RESERT
12 Ieva Tihonova 09.04.2027. SERT
13 Ilva Paupere 27.11.2026. SERT
14 Ilze Dreifelde 26442552 i.dreifelde@inbox.lv Rīga, pēc vienošanās 10.05.2025. RESERT SV (sert)
15 Ilze Plūme 29479696 pluume.ilze@gmail.com Rīga, Jelgava 26.05.2028. RESERT
16 Inga Bitēna inga.bitena@gmail.com 26.05.2028. RESERT
17 Inta Gžibovska 29266621 intagz@inbox.lv Aglona, Daugavpils 30.10.2027. RESERT
18 Iveta Dzērve iveta.jermolajeva@gmail.com 04.11.2028. RESERT SV (sert)
19 Jeļena Ciniņa 26152343 jelena.cinina@inbox.lv Rīga 24.09.2027. SERT
20 Jolanta Lasmane 26181039 jolanta.lasmane@inbox.lv Rīga 17.04.2026. SERT
21
22 Katrīna Dimsone 25955571 katrina@dimsone.lv Ogre, Ikšķile 04.06.2027. RESERT APM
23 Laura Danilāne 26526975 laura.danilane@gmail.com Rīga, Ogre uz Rīga, Madona 26.05.2028. RESERT
24 Linda Zunde 28803017 lindazunde@gmail.com Ikšķile, Lielvārde 27.11.2026. SERT
25 Līga Cepurīte 28608444 liga.cepurite@gmail.com Rīga 27.11.2026. SERT
26 Līga Briede 02.11.2028. RESERT
27 Līga Sarkane liga.sarkane@gmail.com 26.05.2028. RESERT
28 Margarita Stoļarova 20610509 mspasts@gmail.com Daugavpils, pēc vienošanās 26.05.2028. RESERT
29 Vita Beinerte 29342475 vita.beinerte@gmail.com 24.09.2027. SERT