Loading Notikumi

« Atpakaļ

  • Šis notikums ir pagājis.

Supervīzijas ceļojums pielietojot mākslas metodes

decembris 17, 2021 @ 13:30 - 15:30

Norises laiks: 17.decembrī 13:30-15:30

 Mērķauditorija: topošie un esošie mākslas terapeiti, sociālie darbinieki, skolotāji. Piedzīvot grupas supervīziju, izmantojot mākslas metodes, ko šobrīd studēju un praktizēju Lielbritānijas Mākslas terapeitu asociācijas (BAAT) Supervīzoru mācību programmas ietvaros, kurā supervīzijas supervīzē mākslas terapeiti – supervīzori ar ilggadīgu pieredzi.

Supervizējamo ieguvums ir mana pieredze, kas uzkrāta praktiski strādājot:

  • 14 gadus par mākslas terapeiti, lasot teorētisko literatūru, patstāvīgi un pastāvīgi meklējot jaunas iespējas, kā profesionāli bagātināties mākslas terapijā, izmantojot pasaulē iespējamos resursus.
  • 12 gadus strādājot ar sociāliem gadījumiem kā mākslas terapeite, t.sk., sadarbībā ar sociālā dienesta multifunkcionālo komandu.
  • 32 gadus strādājot mākslas izglītībā par skolotāju, lektori, pētnieci, radošuma treneri, mentori, eksperti, sākot no sākumskolas vecuma bērniem līdz studentiem un pieredzējušiem skolotājiem tālākizglītībā, dažādās izglītības institūcijās.

Pasākuma vadītāja: Dace Visnola, Dr.paed., Mag.sc.sal., sertificēta mākslas terapeite un smilšu spēles terapijas praktizētāja, mākslas skolotāja, lektore, apmācīttiesīga mākslas terapijā un supervīzore apmācībā, mentore un radošu semināru vadītāja dažāda vecuma cilvēkiem

Norises vieta: tiešsaistē (Zoom)

Nepieciešamie materiāli dalībniekiem: Dažādi pieejamie mākslas materiāli (A3 papīrs, zīmuļi, flomāsteri u.c.).

Maksimālais dalībnieku skaits: 3

Pieteikšanās: visnoladace@gmail.com, norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, lai varam sazināties

Detaļas

Datums:
decembris 17, 2021
Laiks:
13:30 - 15:30